Yatay Geçiş Sonuçları

2017-2018 Eğitim Öğretim Yılı Güz Dönemi EK 1 Madde İle Yatay Geçiş (Merkezi Yerleştirme Puanına Göre) Başvuru Sonuçları.

Başarılı olan öğrencilerin kayıtları 11-13 Eylül 2017 tarihleri arasında öğrencilerin şahsen başvurması ile yapılacaktır. Kayıt için gerekli belgeler;

  • 6 adet renkli vesikalık fotoğraf

 

BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ

ADI SOYADI

SONUÇ

Berkenur Yıldırım

BAŞARILI

Alper Nazillioğlu

BAŞARILI

Hacı Burak Tahmaz

BAŞARILI

Umut Bulğu

BAŞARILI

Furkan Gündüz

BAŞARILI

Servet Canlı

BAŞARILI

Seit Görkem Ökten

BAŞARILI

Ahmet Furkan İnanç

BAŞARILI

Gözde Atak

BAŞARILI

Emin Sekmenoğlu

BAŞARILI

Eyüp Birankar

BAŞARISIZ (Ösym Taban Puanı Yeterli değil)

Muhammed Furkan Baltacı

BAŞARISIZ (Ösym Taban Puanı Yeterli değil)

Bahar Irmak

BAŞARISIZ (Ösym Taban Puanı Yeterli değil)

 

MAKİNE  MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ

ADI SOYADI

SONUÇ

Melih Erkan ERSOY  (İ.Ö.)

BAŞARILI

Seçkin ARACI            (İ.Ö.)

BAŞARILI

Barış ERSAYAR        (İ.Ö.)

BAŞARILI

Hacı Burak TAHMAZ

BAŞARILI

Cenk OK

BAŞARILI

Tevfik Göksenin UZUNTAŞ (İ.Ö.)

BAŞARILI

Dilay FURAT

BAŞARILI

Arif Utku İNCEDERE

BAŞARILI

Ezgi UCAL               (İ.Ö.)

BAŞARILI

Umut TANYELİ

BAŞARILI

Umut TANYELİ (İ.Ö.)

BAŞARILI

Abdullah FELEKOĞLU

BAŞARILI

Onur İlker GÜNDOĞDU

BAŞARILI

Ahmet ERYAVAŞ      (İ.Ö.)

BAŞARILI

Yusuf Tolunay ÇAĞLAR

BAŞARILI

Mahmut Yiğit ÜNDEŞ

BAŞARISIZ (Ösym Taban Puanı Yeterli değil)

Cafer ER

BAŞARISIZ (Ösym Taban Puanı Yeterli değil)

Emre BAŞ

BAŞARISIZ (Ösym Taban Puanı Yeterli değil)

 

 

 

 

 

GIDA  MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ

ADI SOYADI

SONUÇ

GİZEM KARTAL

BAŞARILI

ASLI ARSLANGÖRÜR

BAŞARILI

FURKAN SELİM TÜRKAL

BAŞARILI

BERKE NÜFER

BAŞARISIZ (Eksik evrak)

 

 

ELEKTRİK-ELEKTRONİK  MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ

ADI SOYADI

SONUÇ

Can YOĞUNALİ     

BAŞARILI

Dilay FURAT                                     

BAŞARILI

Ayşenur TUNA

BAŞARILI

Aylin BULUT

BAŞARILI

Yusuf Tolunay ÇAĞLAR

BAŞARILI

Furkan GÜNDÜZ

BAŞARILI

Hacı Burak TAHMAZ

BAŞARILI

Gamze KOCABIYIK

BAŞARISIZ (Ösym Taban Puanı Yeterli değil)

 

GENETİK VE BİYOMÜHENDİSLİK  BÖLÜMÜ

ADI SOYADI

SONUÇ

SEÇİL YILMAZ

BAŞARILI

ŞEVVAL KAYA

BAŞARILI

BUĞRA ÖMER AYDEMİR

BAŞARILI

 

 

2017-2018 Eğitim Öğretim Yılı Güz Dönemi EK 2 Madde İle Yatay Geçiş (Suriye,Yemen Mısır’dan) Başvuru Sonuçları.

Başarılı olan öğrencilerin kayıtları 11-13 Eylül 2017 tarihleri arasında öğrencilerin şahsen başvurması ile yapılacaktır. Kayıt için gerekli belgeler;

  • 6 adet renkli vesikalık fotoğraf

 

BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ

ADI SOYADI

SONUÇ

Mhd Kheir Alshaabı

BAŞARILI

Abdulkerim Osman

BAŞARILI

Malık Alası

BAŞARILI

Seba Brıj

BAŞARILI

Mahir Süleyman

BAŞARILI

Aoufa Alkafran

BAŞARILI

Şadi Osman

BAŞARILI

Abdurrahman Elzubi

BAŞARILI

İbrahim Alkanatrı

BAŞARILI

Mohamad Tarek Hadaya

BAŞARILI

Bu içerik 05.09.2017 tarihinde yayınlandı ve toplam 841 kez okundu.