UZAKTAN EĞİTİM VİZE SINAVLARI

UZAKTAN EĞİTİM ZORUNLU ORTAK SERVİS DERSLERİ (Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi-I, Türk Dili-I, Yabancı Dil-I)VİZE SINAVLARI;


http://tuzem.trakya.edu.tr/news/vize-sinavi--zosd#.VjdFzyuBhkMUZAKTAN EĞİTİM SEÇMELİ DERSLER (BIL202 TRAFİK HAYATTIR, CEK311 KARİYER PLANLAMASI, SAY412 HASTANELERDE VERİ TOPLAMA VE ÇÖZÜMLEME, SAY318 HASTANELERDE YÖNETİM VE ORGANİZASYON, SAY309 SAĞLIK HİZMETLERİNDE KRİZ VE AFET YÖNETİMİ, SAY312 SAĞLIK KURUMLARINDA STRATEJİK YÖNETİM) VİZE SINAVLARI;


http://tuzem.trakya.edu.tr/news/vize-sinavlari-tarihleri#.VjdF0SuBhkM


  • Sınavlar  11 Kasım 2015 Çarşamba Saat 00:01 – 17 Kasım 2015 Salı Saat 23:59 tarihleri arasında yapılacaktır. Sınavınız 1 hafta boyunca sistemde açık olacaktır.
  • Sınavlar Ekampüs  sistemi ile internet ortamında gerçekleştirilecektir.
  • Sınava yukarıda belirtilen tarihler içinde istediğiniz bir zamanda girebilirsiniz.
  • Sınav süresince problem yaşamamak için mutlaka sınav öncesinde sisteme giriş yaparak kullanıcı adı, şifre ve aldığınız derslerin doğru olduğunu kontrol ediniz.
  • Sınav sırasında bir problem yaşarsanız (elektrik kesintisi, internet kesintisi vb.)  sınavınızı hangi nedenden dolayı tamamlayamadığınızı ve sınav tekrarı istediğinizi bildiren bir maili Uzaktan Eğitim Merkezi’nin tuzem@trakya.edu.tr  mail adresine gönderiniz. Sistem üzerinde yapılacak inceleme sonucunda göstermiş olduğunuz mazeret geçerli bulunursa 24 saat içinde sınav tekrar hakkı tanınacaktır. (Son gün olan 17 Kasım 2015  günü Saat 12:00 dan sonra yapılan tekrar istekleri sürenin yetersizliği nedeniyle değerlendirilemeyebilir)
  • Sınav notlarınız Trakya Üniversitesi Öğrenci Bilgi Sistemi üzerinden http://obs.trakya.edu.tr  açıklanacaktır.

Bu içerik 04.11.2015 tarihinde yayınlandı ve toplam 883 kez okundu.